Kaan Kural, Ali Ece, Uğur Meleke, Önder Özen ve daha bir çok usta yorumcularla spor programları,

UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi maçlarından anında gol görüntüleriyle 'Şampiyonlar Ekranı' ve 'Avrupa Ligi Ekranı' konferans yayını programları.

Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi’nin en iyi golleri ve özel yapımlar Tivibu Spor uydu açık kanalda!

NOT: UEFA Şampiyonlar Ligi maçları, UEFA Avrupa Ligi maçları ve daha fazlası Tivibu Süper Paket üyelerine özel Tivibu Spor 2, Tivibu Spor 3 ve Tivibu Spor 4 kanallarından yayınlanacaktır.

Uydu: TURKSAT 4A ·
Frekans 11853 Mhz ·
Sembol 25.000 ·
FEC 2/3 · H-Yatay

PROGRAMLAR;

Şampiyonlar Ekranı ve Avrupa Ligi Ekranı (Konferans Maç Yayınları)
Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi’nin tüm maçlardan golleri anında ekranlarınıza geliyor. Temsilcilerimizin maçlarından canlı bağlantılar ve stüdyoda Özgür Buzbaş ve Önder Özen’in yorumlarıyla renklendirdiği programı kaçırmayın.

Ters Köşe
Bu programda konu çok süre az. Her hafta iki yorumcu 8 konuyu masaya yatırıyor .Ali Ece, Kaan Kural, Önder Özen ve Uğur Meleke’nin katılımıyla Ters Köşe Tivibu Spor’da!

Orta Nokta
Özgür Buzbaş veya Erkut Öztürk’ün sunumu Uğur Meleke, Önder Özen ve Ali Ece’nin yorumlarıyla gündemi değerlendiriyor.

Her Gün Spor / Her Gece Spor
Kerem Günay, Erkut Öztürk, Seyhan Şaşko ve Sinem Ökten ile gündeme dair ne varsa her gün ve her gece Tivibu Spor’da!

Canlı Maç Yayınları ve Maç Özetleri
Rusya, Hollanda ve Portekiz liglerinden her hafta birer maç yayınları ve Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi’yle birlikte Bundesliga ve Belçika ligi maç özetleri Tivibu Spor ekranlarında.

Magazin Programları: Ünlü sporcuların hikayeleriyle National Icons, eğlenceli bir anlatımla The Truth About, FIFA Football Week ile Dünya futbolundan haftalık dosya haberler ve Spor Filmleri kuşağı ile A’dan Z’ye spor keyfi Tivibu Spor’un uyduya açık kanalında!